Nasze marki

 


       
                 

YORK PRESTIGE

Marka YORK Prestige została stworzona aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających odbiorców. Jest ona połączeniem wyszukanego wzornictwa, materiałów najwyższej jakości, a także nowoczesnej kolorystyki, co potwierdza zaklasyfikowanie asortymentu marki YORK Prestige do segmentu cenowego „premium”. Produkty zaliczane są do produktów funkcjonalnych, atrakcyjnych wizualnie oraz ergonomicznych.

Wyjątkowy charakter produktów YORK Prestige, który został osiągnięty przede wszystkim dzięki konsekwentnie stosowanej idei „DUO”. Wspomniany system cechuje się dwukomponentową budową wyrobów plastikowych, co oznacza wykorzystanie w procesie produkcji głównych tworzyw: elastomera i polipropylenu, zastosowanie w naszych produktach szczotkarskich aż dwóch rodzajów włosia, a także dwukolorowość produktów. Ergonomiczne, a zarazem antypoślizgowe rączki posiadające system „stop” to kolejna spośród zalet produktów YORK Prestige, świadcząca m.in. o ich unikatowości.

Bezkompromisowy dobór surowców oraz półproduktów nie pozostawia wątpliwości co do najwyższej jakości oferty YORK Prestige. Kolorystyka znacząco wyróżnia się wśród wszystkich innych produktów dostępnych na rynku. Dzięki temu asortyment YORK Prestige nie tylko pomoże w utrzymaniu czystości, ale również uatrakcyjni każde wnętrze. 

Zobacz stronę >

YORK

Marka YORK to jedna z trzech marek w ofercie firmy. Jest to brand strategiczny w portfelu przedsiębiorstwa, pozycjonowany w segmencie cenowym „medium plus”. Marka ta jest najbardziej rozbudowana pod względem liczby pozycji asortymentowych. Pod szyldem YORK oferowana jest bardzo szeroka gama produktów zaklasyfikowanych do następujących kategorii: sprzątanie, pranie, garderoba i przechowywanie, akcesoria łazienkowe, kulinaria, pielęgnacja ciała, lśniące auto. Marka zapewnia całkowicie kompletny oraz uniwersalny zbiór artykułów do utrzymania czystości i porządku w otoczeniu – miotły, szczotki, ścierki, wiadra, zmywaki, gąbki, rękawice oraz wiele innych.

Produkty w marce YORK to doskonały sposób na przyjazny, harmonijny dom i miłą atmosferę. Sprząta się nimi wygodnie i efektywnie, dzięki czemu pozostaje czas na drobne przyjemności. Mnogość kolorów oraz form czyni z marki główny trzon asortymentu firmy. Produkty są oferowane w trzech podstawowych zestawieniach kolorystycznych: spring, flower oraz royal. Kompletując portfel produktów w marce YORK kierowaliśmy się przede wszystkim chęcią zaspokojenia potrzeb szerokiego i zróżnicowanego grona odbiorów. Marka ta jest doskonale wyważonym połączeniem dobrej jakości, funkcjonalności oraz atrakcyjnej ceny. Całość dopełniają nienaganne opakowania oraz staranie wyselekcjonowane i przygotowane materiały promocyjne.

Zobacz stronę >

 CENTI

Dobra jakość w bardzo atrakcyjnej cenie to główny cel, który przyświecał powstaniu marki C€NTI, zaklasyfikowanej do segmentu cenowego „economy”. Elementy charakteryzujące produkty C€NTI to także przyciągająca wzrok kolorystyka oraz odpowiedni dobór asortymentu, który został oprawiony w atrakcyjne opakowania. Nie zapomnieliśmy również o funkcjonalności produktów, ich właściwościach, ergonomii, czyli o tym, co charakteryzuje całą ofertę YORK PL i jest ważne z punktu widzenia klienta.

W trosce o środowisko naturalne do produkcji części artykułów C€NTI udało się zastosować materiały recyklingowe. Działanie to zupełnie nie ujmuje stronie wizualnej produktów, które dodatkowo pozostają atrakcyjne cenowo. Marka C€NTI stanowi kompletny zestaw produktów: mioteł, szczotek, ścierek, zmywaków i innych akcesoriów do sprzątania, niezbędnych w każdym gospodarstwie domowym.

Zobacz stronę >

 AZUR

Marka AZUR jako ostatnia dołączyła do portfela marek YORK. Linia produktów tej marki związana jest z filozofią „sprytnych zakupów”. AZUR jest przemyślaną, ekonomiczną marką, zaprojektowaną z myślą o klientach dla których bardzo ważny jest stosunek jakości do ceny. Charakter marki oraz produktów jest wyrażony połączeniem: potrzeby utrzymania czystości; miłej estetyki i kolorystyki serii oraz sprawdzonej jakości.

W ofercie znajdują się produkty niezbędne w każdym gospodarstwie domowym. Funkcjonalność wyrobów połączona z żywą/czystą kolorystyką sprawia, że są to produkty bardzo chętnie wybierane przez konsumentów. Nazwa AZUR pochodzi od perskiego „lazhward”, czyli koloru niebieskiego. Nawiązuje z jednej strony do błękitnego, lazurowego nieba oznaczającego  harmonię i porządek, a z drugiej do dynamicznego morza symbolizującego energię oraz chęć wyróżnienia się. Marka komunikuje się w lekki i przyjemny sposób, co podkreśla szata graficzna produktów.