Facebook York YouTube York LinkedIn York Instagram York Blog York

Nasze marki

 

                                                                        

 

YORK

Marka YORK to jedna z trzech marek w ofercie firmy. Jest to brand strategiczny w portfelu przedsiębiorstwa, pozycjonowany w segmencie cenowym „medium plus”. Marka ta jest najbardziej rozbudowana pod względem liczby pozycji asortymentowych. Pod szyldem YORK oferowana jest bardzo szeroka gama produktów zaklasyfikowanych do następujących kategorii: sprzątanie, pranie, garderoba i przechowywanie, akcesoria łazienkowe, kulinaria, pielęgnacja ciała, lśniące auto. Marka zapewnia całkowicie kompletny oraz uniwersalny zbiór artykułów do utrzymania czystości i porządku w otoczeniu – miotły, szczotki, ścierki, wiadra, zmywaki, gąbki, rękawice oraz wiele innych.

Produkty w marce YORK to doskonały sposób na przyjazny, harmonijny dom i miłą atmosferę. Sprząta się nimi wygodnie i efektywnie, dzięki czemu pozostaje czas na drobne przyjemności. Mnogość kolorów oraz form czyni z marki główny trzon asortymentu firmy. Produkty są oferowane w trzech podstawowych zestawieniach kolorystycznych: spring, flower oraz royal. Kompletując portfel produktów w marce YORK kierowaliśmy się przede wszystkim chęcią zaspokojenia potrzeb szerokiego i zróżnicowanego grona odbiorów. Marka ta jest doskonale wyważonym połączeniem dobrej jakości, funkcjonalności oraz atrakcyjnej ceny. Całość dopełniają nienaganne opakowania oraz staranie wyselekcjonowane i przygotowane materiały promocyjne.

Zobacz stronę >

  YORK PRESTIGE

Marka YORK Prestige została stworzona aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających odbiorców. Jest ona połączeniem wyszukanego wzornictwa, materiałów najwyższej jakości, a także nowoczesnej kolorystyki, co potwierdza zaklasyfikowanie asortymentu marki YORK Prestige do segmentu cenowego „premium”. Produkty zaliczane są do produktów funkcjonalnych, atrakcyjnych wizualnie oraz ergonomicznych.

Wyjątkowy charakter produktów YORK Prestige, który został osiągnięty przede wszystkim dzięki konsekwentnie stosowanej idei „DUO”. Wspomniany system cechuje się dwukomponentową budową wyrobów plastikowych, co oznacza wykorzystanie w procesie produkcji głównych tworzyw: elastomera i polipropylenu, zastosowanie w naszych produktach szczotkarskich aż dwóch rodzajów włosia, a także dwukolorowość produktów. Ergonomiczne, a zarazem antypoślizgowe rączki posiadające system „stop” to kolejna spośród zalet produktów YORK Prestige, świadcząca m.in. o ich unikatowości.

Bezkompromisowy dobór surowców oraz półproduktów nie pozostawia wątpliwości co do najwyższej jakości oferty YORK Prestige. Kolorystyka znacząco wyróżnia się wśród wszystkich innych produktów dostępnych na rynku. Dzięki temu asortyment YORK Prestige nie tylko pomoże w utrzymaniu czystości, ale również uatrakcyjni każde wnętrze. 

Zobacz stronę >

 

 

York Beauty

 

York Auto

 YORK BEAUTY

Produkty z sub-marki YORK Beauty stworzone do codziennej pielęgnacji ciała pomogą zachować doskonałą kondycję skóry jak i wesprą w walce z niedoskonałościami.

Kilkuminutowy masaż gąbką, rękawicą czy szczotką do masażu pod prysznicem pobudzi krążenie i poprawi wygląd i kondycję skóry. Również dla młodszych użytkowników mamy nie lada gratkę! Mini gąbeczki w kształcie uroczyć zwierzątek czy gąbki w zabawnych kształtach urozmaicą każda kąpiel maluszka, oswoją z wodą, a starszym dzieciom dadzą wiele radości podczas codziennych kąpieli.


 YORK AUTO

YORK AUTO to sub-marka stworzona dla osób, które przede wszystkim cenią sobie bezpieczeństwo i efektywność podczas codziennej pielęgnacji samochodu. Gdy samodzielnie pielęgnujemy auto warto zaopatrzyć się w wysokiej jakości produkty, które jednocześnie nie zarysują karoserii, dadzą doskonały efekt oraz będą przyjemne w użytkowaniu.

Szeroka gama produktów YORK Auto, ich stylistyka a przede wszystkim skuteczność przekonały naszych Klientów i zyskały nowych użytkowników.
Seria specjalistycznych produktów do utrzymania samochodu w czystości, skutecznie pomogą dbać, pielęgnować i sprawią, że auto będzie Twoja wizytówką.


AZUR

 

 

 AZUR

Koncepcja marki AZUR związana jest z filozofią „sprytnych zakupów”. To przemyślana, ekonomiczna marka, zaprojektowana z myślą o klientach, dla których bardzo ważny jest stosunek jakości do ceny.  Charakter marki oraz produktów jest wyrażony połączeniem potrzeby dbałości o czystość, miłej estetyki i kolorystyki oraz sprawdzonej jakości. 

W ofercie znajdują się podstawowe produkty do utrzymania czystości niezbędne w każdym gospodarstwie domowym. Funkcjonalność wyrobów połączona z żywą kolorystyką sprawia, że są to produkty bardzo chętnie wybierane przez konsumentów. Sprytne zakupy – tylko z marką AZUR!

Zobacz stronę >