Facebook York YouTube York LinkedIn York Instagram York Blog York

Jak w prosty sposób przeprowadzić skuteczną dezynfekcję powierzchni?

Przy pomocy uniwersalnych chusteczek Long Life! 

 

Chcąc chronić siebie i swoją rodzinę przed rozwojem zakażeń wirusowych lub bakteryjnych, powinniśmy pamiętać nie tylko o zdrowej diecie czy przestrzeganiu zasad higieny, ale i o dezynfekcji powierzchni oraz używanych na co dzień przedmiotów.

Telefony komórkowe, włączniki świateł, klamki czy uchwyty, sprzęty sportowe, fotele, blaty, to tylko część z wielu miejsc, na których możemy napotkać na patogeny chorobotwórcze. Warto znaleźć skuteczny środek do dezynfekcji i używać go zarówno w domu, jak i w przestrzeni publicznej. 

Chusteczki antybakteryjne 2w1 to niezawodny partner w dezynfekcji powierzchni. Produkt jest gotowy do użycia, spełnia funkcję chusteczki oraz płynu do dezynfekcji zapewniając wysoki komfort użytkowania i bezpieczeństwo. Zastosowanie chusteczki nie wymaga rozpylania lotnych substancji, które mogłyby przedostać się do otoczenia i powodować reakcje alergiczne organizmu. 

Chusteczki są optymalnie nasączone środkiem odkażającym. Mogą być z powodzeniem używane do dezynfekcji wszelkiego rodzaju powierzchni lub przedmiotów nie mających kontaktu z żywnością - nie niszczą i nie odbarwiają dezynfekowanych miejsc, pozostawiają świeży zapach oraz nieskazitelną czystość.

Chusteczki LONG LIFE dostępne są w praktycznej tubie, dzięki czemu na długo zachowują swoje właściwości. Aby przeprowadzić dezynfekcję wystarczy wyjąć chusteczkę i dokładnie przetrzeć wybraną powierzchnię - efekt biobójczy następuje już po 1 minucie.

 

Linia ECO NATURAL by York ze Złotą Perłą Rynku FMCG 2020!

Jury 14. edycji ogólnopolskiego badania „Perły Rynku” doceniło linię EC...

więcej »
Jak łączyć codzienne czynności z proekologiczną postawą?

Wybieraj świadomie!   Przyroda ulega ciągłym zmianom – nie tylko tym powodowany...

więcej »
Jak w prosty sposób przeprowadzić skuteczną dezynfekcję powierzchni?

Przy pomocy uniwersalnych chusteczek Long Life!    Chcąc chronić siebie i swoją...

więcej »